Čo o nás povedali...

Referencie

Na váš čierny chlebík nedáme dopustiť.

Bianka M. 


Radi máme každodenne kupovaný chlebík a rožky. Na desiatu si radi dáme mini pizzu, strihaný orechovník, kakaovník, tvarohovú buchtu a na pochutenie poplaňúch alebo poplaňúch zo slaninkou, ktorý miluje moja mladšia dcéra. 

Anna Š.


Váš chlieb je jednoznačne na 1. mieste a všetky ostatné výrobky sú super!!!

Gabriela C.


Najviac si pochutnáme na celozrnnom chlebe no na našom stole sú pravidelne aj iné celozrnné výrobky z produkcie pekárne naďalej želám úspešné pečenie a veľa síl a odhodlania do ďalšej práce.

Helena K. 


Niekedy sa veľké sny rodia v "malej" nenápadnej dedinke, ale rastú celý život. Toto prajem aj Vám, rásť každým rokom!! Všetko dobré a veľa kreatívnych nápadov pri pečení prajeme.

Dominika M.


Chlebík zásadne len z vašej pekárne:-)

Stanka N.


Medzi moje obľúbené momentálne patrí chlieb ale zato poplaňúch od Vás je jednoznačne naj najlepší....

Mária H.


Želám Vám aby ste stále piekli také výborné výrobky, aké máte pre nás spotrebiteľov. Medzi moje obľúbené momentálne patrí špaldový chlieb ale zato poplaňúch od Vás je jednoznačne top.

Erika G.


Najradšej mám čierny chlebík, drevorubačský a sladké pečivo s dobrými plnkami (mak, lekvár, tvaroh). Neodoláme ani dobrým poplaňúchom či zemiakovými pagáčikmi, ktorých som na obidvoje štátnice neúrekom každý deň objednávala.

Mili G.


Pravidelne kupujem špaldový kváskový chlieb a rovnako radi máme aj špaldové makové bejgly.

Jana T. 


Želáme veľa šťastia, nech Vám stále ide karta!! Máme veľmi radi Vaše chlebíky, ale aj všetko, čo sme ochutnali, bolo nielen kvalitné, ale aj veľmi chutné, ešte raz všetko dobré!

Hana B.


Želám Vám veľa spokojných zákazníkov. Vaše pečivo je kvalitné a chutné. Osobne nakupujem špaldové výrobky a čerstvé rožky.

Katarína K.


Podeľte sa s nami aj Vy o Vašu skúsenosť: