Voľné pracovné miesta

Kariéra

Údržbár s elektrotechnickým vzdelaním

Mzda: 1200€/brutto

Miesto výkonu práce: Pri skladoch 1, 940 02 Nové Zámky

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok (37,5h/týždenne)

Pracovná doba: 6:00-14:00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného kolegu, ktorého náplňou práce bude diagnostika a odstraňovanie závad a nedostatkov na výrobných a elektrotechnických zariadeniach, práca s technickou dokumentáciou.
Práca na jednu zmenu.

Zamestnanecké výhody, benefity

Príspevok na dopravu (mimo NZ), zamestnanecké zľavy, odmeny pri životných jubileách, firemné akcie, MULTISPORT karta, sphere karta, stravné lístky v hodnote 4,50€

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Osvedčenie o odbornej spôsobilosti
* Schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy
* Ochota zdokonaľovať svoju zručnosť a učiť sa novým veciam

Pracovník do skladu s mrazeným pečivom

Mzda: 900-1100€/brutto

Príjem a výdaj výrobkov v mraziacom boxe, skladová evidencia.
Pracovná doba 7,5 hod.
Stravné lístky v hodnote 4,50€
Pracovná ponuka je vzhľadom na charakter práce vhodná pre mužov.
Slovenský jazyk podmienkou.

Príspevok na dopravu, zamestnanecké zľavy, firemné akcie, odmena pri životnom jubileu, odmeny a bonusy, MULTISPORT karta, sphere karta

Uchádzačov prosíme o zasielanie životopisov, následne budeme vybraných uchádzačov kontaktovať. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť