Pečieme pre Vás už viac ako 22 rokov...

O nás


História

Korene našej pekárne siahajú do roku 1990. Vtedy vznikla Pekáreň Oremus v Bánove a prvé výrobky uzreli svetlo sveta vo februári 1992. V roku 2000 prišlo k rozdeleniu Pekárne na dve samostatné spoločnosti a tak vznikla naša Pekáreň Juraj Oremus, s. r. o. s prevádzkou v Nových Zámkoch. 

Kvalita

Jednou z priorít našej pekárne je kvalita pečiva. Vysoký dôraz kladieme na vstupné suroviny a správny priebeh celého výrobného procesu. Výstupom sú kvalitné výrobky o čom hovorí aj množstvo ocenení, ktoré sme získali. Viacnásobne sme získali ocenenie Vynikajúci chlieb, pre náš pšenično-ražný chlieb sme získali zlatú medailu v rámci zdravého chleba vyrobeného z čisto prírodných produktov. 

Zamestnanci

Naša spoločnosť zamestnáva viac ako 170 zamestnancov podieľajúcich sa na chode celého výrobného procesu od váženia a chystania surovín až po expedovanie hotových výrobkov. 

Inovácie

Naša prevádzka je vysoko modernizovaná a pre urýchlenie výrobného procesu ako aj uľahčenie práce našim zamestnancom sa snažíme stále investovať do nových technológií. Napriek vyspelej technológii niektoré výrobky stále vyrábame ručne vzhľadom na ich tvar a tradíciu.

Chcete nás kontaktovať?